ellionore
Kvinna ·
25 sep, 2011
Någon som testat Tight Xtreme för att gå ner i vikt?
Träning, hälsa, kost och viktSom rubriken lyder, någon som testat tight xtreme som finns att köpa på tex gymgrossisten? Funkar det isf? Och hur mår man, får ju inte användas av testade atleter då det är klassat som doping preparat så det kanske är väldigt starka grejjer? Går man ner mycket i vikt?? Många frågor, tacksam för svar.
Sortera efter
ellionore
Kvinna ·
26 sep, 2011
0 Gilla
ellionore
Kvinna ·
26 sep, 2011
0 Gilla
Anonym användare
26 sep, 2011
0 Gilla
ellionore
Kvinna ·
26 sep, 2011
jag förväntar mig inga mirakelpiller, har testat det mesta för att gå ner i vikt och tränar 7 dagar i veckan och håller en väldigt strikt diet.
Jag gick ner 45 kg 2006 och har tränat så hårt sen dess, men går ändå inte ner ett gram, har testat att gå upp i vikt oxå genom att slarva ned träning och äta massa onyttigt men går inte upp heller.
Känner att det kan vara värt att testa iaf. Kul att det fungerade för dig, blir ett test för mig med.
Tack för svaret!
0 Gilla
Anonym användare
26 sep, 2011
0 Gilla