Nyhet på POF! Nu kan du ladda upp bilder och videor direkt i forumtrådar.
undefined profilbild

Anonym användare

23 sep, 2010

*Har fått tid hos Dr cosmo, är han bra?*

Bröstförstoring

Hallå alla tuttisar där ute.

nu så äre bestamt, operation 18 januari.

ska bli opererad av dr cosmo så nu vill jag ha insideinformation om denna man..

vill höra både bra och dålig kritik.

MVH Mix

Sortera efter

hkf84 profilbild

hkf84

Kvinna ·

23 sep, 2010

Jag ska operera mig av honom 2 feb, så jag kan inte säga så mycket om det personligen. Men har kollat runt en hel del innen och han verkar ju vara en "gud" inom dethär med bröst :) Han gör sjukt snygga tuttar tycker jag!!!! så jag är iaf 100% säker på att jag har valt rätt :D

Lycka till!

Gilla
 profilbild

Anonym användare

23 sep, 2010

Jag har bara träffat honom på konsultationen en gång och ska opas den 25 oktober. Jag rätt väldigt säker på att ajg har valt rätt läkare

Gilla
annzz profilbild

annzz

Kvinna ·

24 sep, 2010

Peter är en skicklig och erfaren kirurg! Opererades hos honom i tisdags..
Han är väldigt rak på sak och ärlig vilket jag själv anser är bra. Dvs, igen kirurg som "gullar" med en.
Vill man ha det är det bäst att välja någon annan!

Tror att du kommer vara nöjd med ditt val av kirurg!

Lycka till!! =)

Gilla
sockertroll profilbild

sockertroll

Kvinna ·

24 sep, 2010

Jag har träffat honom på konsultationen och jag litar på honom till 110 % Vet vad som passar, vad som är snyggt, är verkligen mån om sina patienter och gör så sjukt snygga bröst. Du kan inte hitta bättre kirurg!
Gilla
Kdan profilbild

Kdan

Kvinna ·

24 sep, 2010

Bra kirurg men vill du lägga framför muskeln skulle jag inte rek. honom! Även om du får problem med u. muskel så är det i princip omöjligt att få framför.

Gilla
 profilbild

Anonym användare

24 sep, 2010

Hej!! Skrev precis en tråd som liknar din så vi fär väl snoka på varandras :). Jag känner mig väldigt trygg med mitt val att låta honom operera mig. HAn har ju innan jobbat med att skapa bröst åt bröstcanserpat så han kan sin sak, men sen är det viktigt att man känner att personkemin stämmer.

Gilla
Community

Är du redo att påbörja din resa?

Bli medlem