Nyhet på POF! Nu kan du ladda upp bilder och videor direkt i forumtrådar.
jeessee
Kvinna ·
17 feb, 2013
Större bröst om man är kurvig?
BröstförstoringJa, vad tror ni? Jag är ganska smal, har en liten midja och ja små bröst som alla vet haha och jag har rätt så breda höfter, har lite lår och rumpa.. Tränar rumpa rätt så ofta så den har blivit fint och fast nu ;) Men vad tror ni, visst blir det lite finare med lite större bröst? Eller ska man välja "petite" till överkroppen? Hur är er smak gällande det?
Sortera efter
Taxörat
Kvinna ·
17 feb, 2013
Jag har dragit till med 500cc. Bakifrån ser jag ut som en tolvåring i kroppen, så nåt som putar ut vill jag ha. Har smala höfter och ingen markerad midja.
Jag är lite rädd att jag har tagit i för mycket, men jag ska inte börja och vela nu.
Gilla
Maninna
Kvinna ·
17 feb, 2013
Jag är lite mindre än dig och körde på 275 och 325.
Jag råder dig att titta på så mycket bilder som möjligt så kommer du säkert komma fram till vad du tycker är finast. :)
Gilla
leah26
Kvinna ·
17 feb, 2013
Hej! jag är 154cm 48-51 kg... Väldigt kurvig rumpa etc. men benig överkropp, knappt A-kupa, innan nyligen gjord op. Valde ML220cc, ser VÄLDIGT natuligt ut, som om det var brösten jag "borde haft". Hade blivit litet kurvigare med ex. MM280.
Beror pa vilket resultat man är ute efter:)
Gilla