Annons
38 posts / 0 new
Last post
2010, November 21 - 20:17
teamgrens (not verified)
teamgrens's picture

hur har det gått???

2010, November 21 - 23:28
Camilla71 (not verified)
teamgrens's picture

Ja jag är rädd att det är som du skriver...det gäller verkligen att man får papper på det dom lovar...och det har man ju inte!!

tycker din omdöpning var klockeren...men kan inte skratta åt den ljudligt, tänker på tjejen som är så ledsen,  man lägger sig verkligen

under kniven för man vill ha en förändring till det bättre, blir så chockad av att se så tråkiga resultat,,när det måste gå och få till sååå bra resultat..

2010, November 25 - 17:52
norrskenet
norrskenet's picture
Offline
Last seen: 7 years 9 months ago
Silver
Joined: 2010-05-31 08:17

hej alla goa tjejer !!!

jag har mailat med anders & fick ett pris på 10 000 för ett vårtgårds lyft,han sa att det var det som behövdes...

då jag var hos jenny cajander så sa hon att ett ankarlyft var det som behövdes för att få någon ordning på det hära...

och sen fick jag ett mail där han skriver att då kommer jag att få betala 25 000 för lyftet !!!!!!!!!!!!!!!!

så här sitter jag fortfarande och försöker få tag på honom via tel men inte det lättaste mail

känner sej totalt överkörd över hur dom behandlar sina klienter (för dom som det inte har gått bra för)

29år, 168cm,68-70kg.

mamma till 3 st.

har runda hp 500cc bakom.

opade mej på polarkliniken kir anders nilson.

Annons
2010, November 25 - 18:07
Ankan
Ankan's picture
Offline
Last seen: 12 years 6 months ago
Silver
Joined: 2010-09-25 15:56

Verkar vara en riktig skitklinik det där, hoppas de fattar att det var deras jävla skitrekomendationer från första början som ställde till det och tar sitt ansvar! Jag blir så förbannad../ Puss syster din

2010, November 25 - 19:47
LinaV83 (not verified)
teamgrens's picture

Men vilket jäkla bemötande!! broken heart Usch... Hoppas du får tag i honom och att det ordnar sig för dig..  Styrkekramar!

2010, November 25 - 20:47
Jordan (not verified)
teamgrens's picture

Ankan wrote:

Verkar vara en riktig skitklinik det där, hoppas de fattar att det var deras jävla skitrekomendationer från första början som ställde till det och tar sitt ansvar! Jag blir så förbannad../ Puss syster din

Amen mail

Annons
2010, November 25 - 23:08
cupcake
cupcake's picture
Offline
Last seen: 1 year 1 month ago
Silver
Joined: 2010-04-17 16:48

Det är ju bedrövligt. Muntliga avtal gäller, jo visst. Att han kan göra så säger ju en hel del tycker jag.

Jag vet inte så mycket om detta. MEN, kan man inte klaga till högre instans? Det måste ju finnas någon som granskar sånt här trist.

Håller tummar och tår för dig!

181 cm. 69 cm under bysten.

---OP 2- höst2010 Dr. Carl-Johan Gustafson Proforma----

High profile 700cc runda geléhallon framför muskeln cohesive I

97, 8 cm över bysten.

Annons
Annons
Annons