Kan inte heller se dina bilder för jag blev medlem idag=P men på din visningsbild ser dom skit snygga ut!!.. ska inte göra min op förrän om ett halvår typ, åhh kan inte vänta länge!
Minanyatuttar: Nej precis jag hade 75 A innan så klart är det skillnad men dom känns o ser ut som när jag hade push up i mina 75A.. ingen större skillnad med kläder på :( så himla tråkigt men jag tycker dina såg riktigt fina ut.. såg i din blogg..
Jag tycker, precis som de andra tjejerna, att dina boobs är sanslöst snygga . Undrar om du har några foton med kläder på, vore himla intressant att se!
Kan inte heller se dina bilder för jag blev medlem idag=P men på din visningsbild ser dom skit snygga ut!!.. ska inte göra min op förrän om ett halvår typ, åhh kan inte vänta länge!
Jag tycker, precis som de andra tjejerna, att dina boobs är sanslöst snygga
. Undrar om du har några foton med kläder på, vore himla intressant att se!
Tack tjejer!!
Yeees boobjob och blush kommer lägga upp bilder med kläder på och även i bara bh!
Boovjob: Yes dom ser ungifär ut som på visningsbilden bara att dom e lite snyggare nu än på den bilden!
Trevlig helg tjejer!
350cc/400cc
High profile
Får jag fråga vad du hade för stl innan op?
Vilket typ av inlägg har du nu och vilken profil?![wink wink](http://plastikoperationforum.se/sites/all/modules/ckeditor/ckeditor/plugins/smiley/images/wink_smile.gif)
Tycker dina ser otroligt bra ut![yes yes](http://plastikoperationforum.se/sites/all/modules/ckeditor/ckeditor/plugins/smiley/images/thumbs_up.gif)
ser fram emot bilder:D
Född: 1988
Längd / Vikt: 163 cm, 65 kg
Storlek innan op: 70B, 76 cm under brösten.
Storlek efter op: 70 F
-Operation, 24 Juli 2010, 375 cc, subfacia
Hej Snuttis!
Innan 75A/B beroende på vart jag köpte bhn, nu mentor 350/400cc high profile under muskeln!
Tack så mkt!
350cc/400cc
High profile
Lajsa123 Kommer om nån dag me nya pics! :D
350cc/400cc
High profile
350cc/400cc
High profile
riktigt snygga! :D
Konsult på citadell 14/4 hos Tuve
Operation 2/6 hos tuve
153cm 45kg
18 i Juli.
400cc vänster 380cc höger har nu 70b/c 200cc/175cc egen vävnad