Nyhet på POF! Nu kan du ladda upp bilder och videor direkt i forumtrådar.
flickan profilbild

flickan

Kvinna ·

17 mar, 2014

svullen under armhålan?

Bröstförstoring

Hej!  Ja opererades för tre dagar sen och vet att det ska va svullet och ömt än MEN är lite orolig.,. har ont under armhålan när ja låter armarna vara vilandes nedåt.. som att implantaten är lite för långt ut mot sidorna om ni förstår? är implantaten för breda? eller kommer de ändras sen? Hjälp mej lite nu :( 

Sortera efter

AnifareS profilbild

AnifareS

Kvinna ·

17 mar, 2014

Auw stumpan,, du är nyopererad!! Det gör ont!! Suck it up och oroa dig inte för det:) du är bara svullen.. Kolla på klipp på youtube hur man gör bröstförstoring. Plastik är generellt sjukt brutalt!!! Happy healing:)

0 Gilla

flickan profilbild

flickan

Kvinna ·

18 mar, 2014

anifareS: Ja jag försöker säga till mig själv det också! kollat på youtube och programmet "plastikkirurgerna" så vet hur dem gör men ändå blir man så nojjig!! :(  Nu har ja slutat med dom starkaste tabletterna ialla fall :)

0 Gilla

AnifareS profilbild

AnifareS

Kvinna ·

18 mar, 2014

Sluta nojja och tänk på att slutresultatet ser man inte förrän efter ca 6 månader! Is i magen:)

0 Gilla

flickan profilbild

flickan

Kvinna ·

18 mar, 2014

tack för orden man behöver att nån säger åt en!! (haha) ska försöka tänka så!! :)

0 Gilla

Community

Är du redo att påbörja din resa?

Bli medlem