Courtesy
Kvinna ·
14 sep, 2014
Hur mycket la ni som tränar in?
Träning, hälsa, kost och viktTvå dagar kvar på mig att vela innan jag ska lämna min bekräftan till min plastikkirurg. Försöker under tiden att ta reda på allt jag kommer på. Jag styrketränar 6 dagar i veckan och löptränar även ibland. Kom överens på konsultationen att lägga in 440cc. Är 170cm och väger ca 56kg. En liten oro finns att det kanske blir stort? Går från en knappt ifylld 70A. Så min fråga är nu, ni som är aktiva och tränar mycket, hur mycket la ni in? Blev det för mycket/för lite? Har de begränsat er på något sätt i er träning?
Sortera efter
Saendra
Kvinna ·
14 sep, 2014
LittlemissDaisy
Kvinna ·
14 sep, 2014
La in 550 framför och dom vart inte alls så stora som jag ville, alltså med kläder så är det ingen större skillnad mot för innan eg.. Men naken ser dom väl hyfsat stora ut..
Anonym användare
14 sep, 2014
salladen
Kvinna ·
15 sep, 2014
Då har jag en fråga till er som säger att ni inte tränar rena bröstövningar. Varför gör ni inte det? Får man inte köra tunga bröstövningar såsom bänkpress efter op? Tacksam för svar! :)
9April
Man ·
15 sep, 2014
Courtesy
Kvinna ·
15 sep, 2014
salladen
Kvinna ·
16 sep, 2014
Tack så mycket för svar! Men vilka övningar kör du istället, som inte är rena bröstövningar? :)