Välkommen till nya Plastikoperationsforum
undefined profilbild

Anonym användare

21 okt, 2014

Har äntligen tagit ut mina implantat *bilder* före/efter

Andra bröstoperationer

Hej allihopa, De flesta på forumet vill ha råd och tips om att sätta in implantat. Men ibland händer det, som i mitt fall att man inte blir nöjd efter en bröstförstoring. Jag har inget emot att man skaffar implantat, tvärtom, är det det man vill och har längtat efter en längre tid, så gör det! Jag trivdes aldrig med mina! De var helt enkelt inte jag och kändes stora, jag försökte hela tiden dölja dem och kände mig mycket större än vad jag är. Jag gjorde helt enkelt ett förhastat beslut när jag satte in dem för 4,5 år sedan. Jag hade endast 250cc. Så dessa bilder är för er som helt enkelt vill ha hjälp med att bestämma er för att antingen sätta in eller ta ur. Operationen var igår och jag mår jättebra och är överlycklig. Det blev en dyr läxa, men jag hade aldrig känt mig så här lycklig över min egen kropp idag om jag inte hade gjort det från början tror jag. Lycka till oavsett vad ni tar för beslut!

Sortera efter

Daisy profilbild

Daisy

Kvinna ·

21 okt, 2014

Tack för att du delar med dig :)

0 Gilla

Mamamia profilbild

Mamamia

Kvinna ·

21 okt, 2014

Du är fin både med och utan.

0 Gilla

bellle profilbild

bellle

Kvinna ·

21 okt, 2014

Tack för att du delar med dig! Jag tycker du hade väldigt fina bröst, men man måste göra som man känner för! Gräset är inte alltid grönare på andra sidan staketet fast det kan se ut så. Ibland måste man ha provat på nåt annat för att uppskatta sig själv som man är :)

0 Gilla

Mandelblom profilbild

Mandelblom

Kvinna ·

21 okt, 2014

Jag förstår din känsla och undrar om mina bröst nånsin kommer att kännas som mina, men när jag tittar mig i spegeln så än så länge är jag jätteglad över att att jag har gjort det.

0 Gilla

Boobis profilbild

Boobis

Kvinna ·

21 okt, 2014

Hur ser ni bilderna.. ? 

0 Gilla

Visar 1 till 5 av total 29 objekt

Community

Är du redo att påbörja din resa?

Bli medlem