Oraklet
Kvinna ·
20 jan, 2011
Min tråd försvann!
Frågor och svar om POFJag startade en tråd i "bröstoperationer". Sen kom jag på att den nog passade bättre i "bröstförstoring" och eftersom jag inte fick några svar så flyttade jag tråden. Men nu är den borta! Den finns varken i bröstförstoring eller bröstoperationer. Vad hände? Hur gör jag för att tråden ska synas i bröstförstoring?
Sortera efter
admin
Man ·
20 jan, 2011
Oraklet
Kvinna ·
20 jan, 2011
Det är den tråden jag menar! Vill ju att den ska synas för de andra. 😉
admin
Man ·
20 jan, 2011
Men det gör den väl? Gör den inte det?
admin
Man ·
20 jan, 2011
Den tråden finns under bröstförstoring, jag hittar den även som icke inloggad.
Oraklet
Kvinna ·
20 jan, 2011
Inte hos mig i alla fall och det är ingen som har svarat (fast de kanske inte vill. ;) ).
Jag kan komma åt tråden genom att klicka på den i min profil, men jag kan inte se den i listan bland de andra trådarna i avdelningen Bröstförstoring.
Uppdatering: Jag kan inte se tråden... :( Men kan andra se då, även fast de inte svarar?
Oraklet
Kvinna ·
20 jan, 2011
Nu ser jag den!
Men den fanns inte där förut, jag gick tillbaka tre sidor och tittade, flera gånger. Tack!
admin
Man ·
20 jan, 2011
Bra :-) jag vet ej varför du inte såg den men jag såg den hela tiden, och det bör de flesta andra gjort också. Hoppas du får respons på din tråd, nu när den blivit puffat några ggr också.
Under SÖK-menyn kan du söka på rubriker och trådtext, men även på medlemmar.
Om du endast skriver in ditt namn ser du alla dina trådar.
http://www.plastikoperationsforum.se/listor/sokiforum
För att hjälpa dig ytterligare behöver jag veta vad den handlade om eller vad tråden hade för titel/rubrik. Den senaste tråden från dig enligt sökverktyget är från igår och heter "3 mån 590 cc Ultra high bakom - HJÄLP SÖKES!" men det kanske är en äldre tråd du referar till.
mvh
Admin