Nyhet på POF! Nu kan du ladda upp bilder och videor direkt i forumtrådar.
kiss
Kvinna ·
23 apr, 2015
Intimkirurgi kommer det synas att man e opad?
IntimkirurgiHej Ska snart förminska blygdläpparna kommer upp mer å mer frågor, Kommer nån kille kunna se att man har opererat sig? Kommer de bli hårdare pga ärren?
Sortera efter
kiss
Kvinna ·
23 apr, 2015
Åå tack så mkt för snabbt svar, funderar oxå på om man även skulle ta de yttre då jag tycker de e lite stora/ kameltå
Gilla
Mijahen
Kvinna ·
23 apr, 2015
Följer ...
Gilla
Vilma
Kvinna ·
11 jun, 2015
Hej!
Jag opererade mig för 5v sedan. Enligt mig så syns ärren men kan också vara för att jag verkligen stirrar där dagligen. Jag tror säkert det kommer synas mindre med tiden och att även ärren kommer till att mjukas upp! Det hoppas jag iallafall!
Jag hade sex efter 4v och han la inte ens märke till att jag hade opererat mig :) det enda var att det gjorde lite ont då ärren fortfarande är hårda och strama ganska mycket under tiden :/ smörjer och hoppas på det bästa!
Gilla
jen6
Man ·
14 jun, 2015
Var noga med att välja bra kirurg så tror jag resultatet blir bra också
Gilla