Nyhet på POF! Nu kan du ladda upp bilder och videor direkt i forumtrådar.
Silvan profilbild

Silvan

Kvinna ·

31 jan, 2016

Brazilian butt lift i Spanien

Utomlands

Hej! Alldeles ny här å behöver lite push! Jag har bokat tid hos dr Alexander Aslani för en brazilian butt lift i Spanien Den 12e april.. Är sjukt nervös inför detta. Googlat runt i över ett år på bra kirurger å tycker denna lämpar sig bäst! Det är sjukt mkt pengar man lägger på resa op å boende. Är det någon som gjort hos han?

Sortera efter

Infinityy profilbild

Infinityy

Kvinna ·

02 feb, 2016

Aldrig läst om nån här på forumet som opererat sig hos honom eller i Spanien. Hur mycket kommer allt kosta om man tänker både operation, resa, boende osv?

Gilla
Elli profilbild

Elli

Kvinna ·

22 mar, 2016

Åh han verkar så himla bra! Har följt en del patienter han haft via realself. Har faktiskt funderat på att åka ner jag med men har inte råd med det i nuläget. Åkte du ner för konsultation? Hur mycket blir kostnaden för op:en och vad ingår? Åker du ner ensam? Ska bli så intressant att följa dig lol. Lycka till!

Gilla
Christy profilbild

Christy

Kvinna ·

18 mar, 2017

Gammal tråd men är nyfiken på hur det gick? Gjorde du din operation tillslut och blev du nöjd med resultatet?
Gilla
Avonova profilbild

Avonova

Kvinna ·

23 apr, 2021

Också nyfiken ?
Gilla
Community

Är du redo att påbörja din resa?

Bli medlem