
sassy
Kvinna ·
03 mar, 2011
Kändisar med silikon
BröstförstoringVisste ni att Blake Lively gjort en bröstförstoring :) Visste inte jag... Fler kändisar man inte kan tro ha gjort det är Lee AnnRimes, christina aguilera, kate hudson & har för mig att Kate Beckinsale även har? vet ni om kändisar "man inte trodde" som gjort förstoring m.m :)
Sortera efter

Elinajohanna
Kvinna ·
03 mar, 2011
Blake Lively visste jag inte förrän för just ett litet tag sen!
Christina Hendricks ska också ha det tydligen, även om hon nog hade rätt stora bröst innan. Men hennes övre del av bröstet är alldeles för runt :P Nicole Kidman har iaf helt säkert.:D
Är helt övertygad om att beyonce har förstorat också, iaf om man ser före och efterbilder :P Ser alldeles för fasta ut för att vara naturliga!
0 Gilla

sassy
Kvinna ·
03 mar, 2011
Har Kardashians gjort tro?
Va ju snack om att Megan Fox gjort, men nytagna bilder man sett ser dem ju naturliga å små ut... strutiga :)
0 Gilla

Anonym användare
03 mar, 2011
De säger ju alltid att kändisar gjort det så fort de har push up en gång. :P Stör mig på sånt här:
http://messageboards.makemeheal.com/celebrity-plastic-surgery/megan-fox-boob-job-t85551.html
Liksom det är ju rätt uppenbart att hon har push-up bh på andra bilden? Kolla liksom min profilbild och hur de ser ut på riktigt. :P Push upp kan göra stooooooor skillnad! ;)
0 Gilla

Malin88
Kvinna ·
03 mar, 2011
ah pushup gör mkt! jag kan ju öka mina bröst flera kupstorlekar med pushup. man brukar se på formen om de är fake. men en annan sak förstår jag inte, varför så många kändisar förnekar att de gjort en op när de är supertydligt? vem försker de lura? tycker man ska stå för de man gjort, om man hade skämts för de ska man ju inte göra de. sen förmedlar de ju till media de är födda så när de bara är fake. tycker man ska stå för detm speciellt om man är kändis
0 Gilla

Anonym användare
03 mar, 2011
Ja verkligen! Hade en korsett på mig i helgen och mina bröst såg helt ENORMA ut fast de egentligen är rätt små. :P Tjejer kommenterade till och med att jag hade stora bröst. :P Hahaha! Fast blir alltid lika besviken när jag tar av mig bh:n/korsetten och så är de små pluttarna där igen. :(
Ja det är lite skumt... jag kan förstå att man helst inte vill att alla ska veta att man har det. Men om folk märker det är det väl ganska dumt att förneka det? För det är ju en ren och skär lögn i så fall! Jag kommer inte vilja att någon vet om när jag gjort det, men om någon märker ser jag ingen anledning till att ljuga.
0 Gilla