Nyhet på POF! Nu kan du ladda upp bilder och videor direkt i forumtrådar.
0276D
Kvinna ·
08 jul, 2019
Bröstlyft i Litauen?
BröstförstoringNågon som gjort bröstlyft i Litauen? Har hört lite bra om kliniken Nordestetics men kollar gärna här först innan jag tar mig iväg dit. Jag har rätt så hängiga bröst efter två ammande barn. Vore så tacksam för hjälp!!!
Sortera efter
Thé
Kvinna ·
09 jul, 2019
Jag har inte gjort bröstlyft, men däremot bukplastik på Nordesthetics för en månad sen. Jag kan varmt rekommendera kliniken. Är sjukt nöjd med allt kring operationen och min vistelse där! Fräscha lokaler, proffsig och trevlig personal, god mat, m.m.
Gilla
0276D
Kvinna ·
10 jul, 2019
Vad glad jag blir att du skriver det! Jag är väldigt inne på den kliniken men svårt att hitta recensioner. Ska göra lite mer research kling kirurg!
Gilla
Thé
Kvinna ·
11 jul, 2019
Jag hittade en del recensioner och bloggar när jag googlade på engelska. De har en hel del patienter från brittiska öarna tydligen. När jag var där stötte jag på fem norskor och en svensk. Delade rum med en engelsk tjej som gjort samma operation som jag, fast haft en annan kirurg (som var väldigt trevlig och pratade bra engelska). Hennes snitt såg jättefint ut.
Lycka till med din research!
Gilla
0276D
Kvinna ·
11 jul, 2019
TUSENTACK!!!
Gilla
Sima75
Kvinna ·
09 okt, 2019
Hej
Jag har tid den 19 december för bukplastik och bröstlyfte på Nordestetics kliniken, jag har redan betalt 10% av beloppet. Jag vill gärna höra mer och om det är okej för er att ser bilderna.
Gilla