Nyhet på POF! Nu kan du ladda upp bilder och videor direkt i forumtrådar.
Rijo profilbild

Rijo

Kvinna ·

15 maj, 2020

Hej Är det någon av er som har gjort en undre ögonplastik och vill dela med er av erfarenheten? Hur blev resultatet? Synliga ärr? Vilken plastkirurg kan ni rekommendera? Någon som gjort på Kosmetiskkirurgi? Eller av Avni Abdui på plastikspecialisten? Jag funderar på att göra en men är rädd för att det ska bli misslyckat eller att det kommer bli hålighet efter att fettet tas bort. Tacksam för svar ?

Sortera efter

Wilja profilbild

Wilja

Kvinna ·

15 maj, 2020

Hej! Jag är 58 år och gjorde både övre och undre ögonlock för 5 v sen. Är sååå nöjd. Ser verkligen pigg och glad ut. Ärren är obetydliga redan. Gjorde det på Bellakliniken i Helsingborg. Kirurgen heter Andreas och är jättevacker, ha ha.
Gilla
Rijo profilbild

Rijo

Kvinna ·

16 maj, 2020

Vad härligt att du blev nöjd! :) Var du orolig innan? Hur var smärtan efteråt? Fick du Mycket blåmärken? Jag kanske ska boka in mig hos Andreas istället haha ;)
Gilla
Wilja profilbild

Wilja

Kvinna ·

16 maj, 2020

Nej inte alls orolig, ingen smärta överhuvudtaget. Det enda va att det kliade en hel del, men då läker det ju. Jag hade blåmärke i två veckor.. Lycka till
Gilla
Alici profilbild

Alici

Kvinna ·

25 maj, 2020

Jag ha också gjort övre och undre, du kan se bilder i min profil. Mycket nöjd och inga synliga ärr. De tog dock inte bort fett under ögonen på mig, utan stramade bara åt huden där. Kirurg Lena Andersson på DBI vård och hälsa.
Gilla
Community

Är du redo att påbörja din resa?

Bli medlem