Nyhet på POF! Nu kan du ladda upp bilder och videor direkt i forumtrådar.
karin_amanda profilbild

karin_amanda

Kvinna ·

10 aug, 2013

Hej! Jag behöver lite hjälp från alla er som vet ngt om per windh och art clinic. Jag funderade först på lidingökliniken då jag bor i sthlm men ja har läst väldigt mkt negativt om dem så nu lutar det mer åt per windh. då till min fråga, kan ngn av er rekomendera per wind? Eller om ngn som har haft en negativ upplevelse kan dela med sig också?

Sortera efter

kiss profilbild

kiss

Kvinna ·

10 aug, 2013

Hej, jag vet folk som opat bröst å näsa hos per! Å hört så mkt bra, så bestämde att jag ska opa mig Hos han i höst! Så har bara vart på konsultation Men fick jättebra intryck! Säger vad han tycker men lyssnar Verkligen på ens önskemål! Känns lite mer modern, vissa Kirurger tycker det bara ska va normalt å vägrar lyssna På vad man själv önskar!
Gilla
via_dolorosa profilbild

via_dolorosa

Kvinna ·

10 aug, 2013

Jag har gjort mina bröst hos honom och är mycket nöjd med vad han gjort åt mig. Kan rekomendera honom varmt som kirurg. Dock vet jag inget om hur han är på näsor, bröst är han sjukt skicklig med i alla fall.
Gilla
karin_amanda profilbild

karin_amanda

Kvinna ·

10 aug, 2013

åå tack för svar!
gud va kul! ja jag har också hört bra saker om per, men man hör ju bra saker om andra kirurger oxå som sedan har jätte mkt skräckhistorier osv... man e ju så jävla rädd för att det ska bli misslyckat!
kiss: hur lång tid tog det för dig att få op-tid efter din konsultation? jag måste också gå på konsultation snart, men det är så långt till göteborg för mig så måste planera ganska mkt med jobb osv.. när i höst ska du opas? och vad ska du göra med näsan? =)
 
Via_dolorosa: va kul att du är nöjd! :D
Gilla
kiss profilbild

kiss

Kvinna ·

11 aug, 2013

Hej igen, va på konsultation i maj tror jag men har Inte bokat optid ännu, vet inte hur jag har det med jobb å så Men tänkte ringa å boka ny konsultationstid i veckan å Boka op när jag e där! Har tagit 2-4 veckor när jag bokat, Men har du bråttom kan du ju boka optid när du bokar konsultation, Går ju alltid att ändra och avboka! Jag ska ta bort en liten knöl på näsryggen å minska tippen ngt samt smala till den ngt! Hoppas kunna op mig slutet av sep/okt
Gilla
Tripi profilbild

Tripi

Kvinna ·

20 dec, 2024

Hej! Hur gick operationen kiss? Är du nöjd?
Gilla
Community

Är du redo att påbörja din resa?

Bli medlem