Martyme
Kvinna ·
06 okt, 2014
Får man korr vid tenting?
BröstförstoringGodmorgon alla goa tuttlisor! :) Sitter just nu på tåget påväääg till Malmö för att träffa peter Cosmo då jag misstänker att jag fått tenting. Är det någon som vet om man får en korr på det? Eller rent av kanske någon här inne som fått tenting och fått korr som kan berätta lite hur det går till vid korr? Är sjukt nervös att han kanske inte vill göra något men jag är verkligen inte nöjd med klyftan då jag iprinncip inte kan få någon pga att huden lyfter i mitten :( Puss o kram !
Sortera efter
Boobis70
Kvinna ·
06 okt, 2014
Anonym användare
06 okt, 2014
Jag har korrat tenting först genom att använda tortyren plus thongbra några veckor. Hjälpte inte helt samt att mina bröst hamnat alldeles för tätt så bytte placering och fick mindre implantat.
Isabella88 fick också tenting men använde tortyren plus thongbra så det försvann. Du kan ju pma henne kanske. Tycker du ska ta upp med peter om du kan få en thongbra. Det är inte kul att ha den men hellre försöka lösa problemet så än att behöva en operation.
Martyme
Kvinna ·
06 okt, 2014
Anonym användare
06 okt, 2014
Du kan ju fråga honom om det går att töja ut huden genom att använda tortyren och thongbra samtidigt dygnet runt några månader. Annars byta till mindre implantat så inte huden är lika spänd