Annons
3 posts / 0 new
Last post
#1 2015, March 23 - 21:53
Skatan 70
Skatan 70's picture
Offline
Last seen: 6 years 8 months ago
Brons
Joined: 2014-03-19 01:49

Bodyjet

Hej alla! Finns det nån som kan dela med sig om erfarenheter av fettsugning+bröstförstoring med Bodyjet? Har vart inne på bröstförstoring länge nu men är lite tveksam till implantat. Bodyjet verkar ju toppen men jag hittar inte så mkt info förutom "saklig" klinik info. Skulle vilja ha lite mer personliga erfarenheter om detta! :)
Tack!!!

2 barn, 35 år
165 cm, 63 kg
Konsultation 2015 på Proforma i Stockholm
Konsultation juli 2018 på Nordiska Kliniken, Patrik Höijer.
Inbokad op 24/9
Bröstförstoring 450 cc motiva full round

Annons
2015, March 24 - 13:43
Marina
Marina's picture
Offline
Last seen: 2 days 6 hours ago
Moderator
Joined: 2010-04-14 19:00

Du kan läsa i min tråd om detta; jag hade en massa problem med mina implantat och valde till slut att ta ut dem och ersätta dem med kropsgeet fett. Om du klickar på mitt användarnamn, här bredvid inläget, så kommer du in på min profil och där kan du se alla trådar jag skapat. Så funkar dte för alla användare/profiler, om det är någon medlem du blir nyfiken på att följa.

Moderator, medlemsansvarig och delägare i POF.
50 år, 164 cm, 72 kg
Ca femton års trasslig brösthistorik som finns beskriven i min profil, som ligger till grund för mitt engagemang i POF.
Missa inte att det är ett nytt POF på gång och att ni behöver ha en aktuell mailadress för att kunna logga in när det är dags (ca senhösten 2023, är prel.planen)!

Annons
Annons
Annons