Nyhet på POF! Nu kan du ladda upp bilder och videor direkt i forumtrådar.
isabelleisabell profilbild

isabelleisabell

Kvinna ·

14 nov, 2016

Någon som tagit ut sina implantat, hur blev resultatet? behöver svar snarast då jag måste bestämma mig

Andra bröstoperationer

Finns det någon här som tagit ut sina implantat? jag ska opereras om 9 dagar och måste bestämma mig hur jag ska göra. jag skulle verkligen vilja se en etterbild på hur det blev efter att man tagit ut implantaten, det skulle vara till jätte stor hjälp för mig, då jag velar fram och tillbaks hela tiden. vill ta ut dem men är så rädd att det kommer så hemskt ut och att jag kommer må dåligt och ångra mitt beslut. finns det någon som kan skicka en etterbild? /Isabelle

Sortera efter

WallE profilbild

WallE

Kvinna ·

15 nov, 2016

Har inte tagit ut, men funderar på samma. För att samla mod till mig försöker jag tänka att man kan alltid ångra sig. Visst det kostar, men möjligheten finns. Har också tänkt på att om jag tar ut och gör lyft samtidigt kommer jag aldrig få veta hur dom sett ut eller känts efter endast explantation. Tänk så trivs jag med mina helt naturliga? Men tänk så trivs jag inte? Håller med dig om att det är svårt..
Gilla
Pärlan9 profilbild

Pärlan9

Kvinna ·

10 dec, 2016

Hej! Hur har det gått för dig? Ser att du säkert redan gjort en op, om du bestämde dig för att ta ut dem. Jag har en operation bokad om 1,5 veckor och är ganska nervös och lite orolig. Hoppas du känner dig ok!
Gilla
Community

Är du redo att påbörja din resa?

Bli medlem