Annons
2 posts / 0 new
Last post
#1 2017, April 25 - 11:54
operation
operation's picture
Offline
Last seen: 6 years 9 months ago
Silver
Joined: 2012-12-19 09:22

Hur ska jag bemöta kirurgen?

Efter en sekundär näsplastik så blev min näsa ännu fulare än efter den första operationen. Den är vanställd. Kirurgen påstår att jag måste vänta minst 2 år innan man kan se slutresultatet. Detta är rena skitsnacket. Han vill bara vinna tid.

Dessutom är det fysiskt omöjligt att min näsa kommer att se normal ut efter kirurgin. Kirurgen har inte lyckats med någoting - allt är till det sämre!

Kirurgen har förstört många andra tjejers näsor på detta forum. Han har ett hemskt rykte.

Intresserad av näsplastik, bröstplastik, fettsugning och rumpförstoring

Annons
2017, April 25 - 17:32
Julia2
Julia2's picture
Offline
Last seen: 6 years 7 months ago
Silver
Joined: 2014-09-01 19:15

Hej!

Tråkigt att höra.... Ja det med 2 år är bullshit.. Har själv gjort misslyckade näsoperationer så vet hur du känner dig. Vem opade du dig hos? Eftersom du skriver hemsk rykte så är det gustav aniansson eller richard rylander eller vem? Det går att fixa men var VÄLDIGT noga med kirurg. Hade jag varit du så hade jag gått på en konsulation hos PO-Haraldsson. Lycka till!

Intresserad av näsplastik
Opererat näsan hos Richard Rylander 10/11-14

Annons
Annons
Annons