#1
2018, January 5 - 22:51
Bästa kirurger på citadellkliniken
Jag planera och göra en bröstförstorig år 2020. Och har valt och göra de på citadellkliniken. Men undrar vem är den bästa kirurgen ni rekommendera? Jag vill känna mig trygg och säker. Och kunna förvänta mig ett bra resultat. Vem rekommendera ni?
Annons
Annons
Annons
Jag har en vännina som op sig hos Peter Cosmo och hon är väldigt nöjd. En annan op hos Tuve tror jag han heter men han är dock inte kvar där men väldigt bra också enl en annan vännina. Har faktiskt inte hört negativt alls om någo där. Träffade en kirurg idag som ska flytta dit han är idag på Akademikliniken som jag fick ett gott intryck av iallafall Johannes Arnason heter han. Även Jens Larsson har gett ett gott intryck på mig iaf. Båda kändes sunda och lyhörda.
43 år 2 barn 163 cm 64 kg bröstförstoring 300cc år 2002 // Full bukoperation 2016 // Korr av ärr vid bukoperation 2018// Ankarlyft samt implantatbyte 475 cc Corse 2019 // Fettsugning in och utsida lår samt kärlekshandtag och knäna 2019 // Fettsuga hakan 2019 // Korr fettsugning kroppen lite ’fin lir bara’ 2021 övre ögonlock