#1
2018, March 26 - 19:23
Ögonlocksplastik Göteborg-Behöver TIPS
Jag har väldigt hängande ögonlock,som jag haft hela mitt liv nästan och funderar på operation. DÅ priserna skiljer sig ENORMT behöver jag lite tips.
Jag är långt ifrån rik och vill inte ta den dyraste direkt. Operationen är ganska enkel,går snabbt och även den dyraste kan vara den sämsta. Så är det med allt.
Behöver tips från er som gjort en OP.Gick det bra? Var gjorde ni det?
Utanför Gbg går bra med:)
Vet att det finns bra kirurger som inte är så dyra,det är de jag vill åt.
—
1barn
Näsoperation Ungern 2002
Vill operera ögon, lår , näsa , ansikte
Annons
Annons
Annons
Hej
Jag gjorde mina ögonlock i samband med lår och armplastik på reformkliniken i Malmö och jag är såååå nöjd. Ögonlock där kostar 20 000kr
Förstod först efter hur mycket hänget påverkade mig nu inget skav av fransar och jag ser så mycket "större" (mer)
Man ser dessutom så pigg ut..
Jag har gått ner 77kg med kost och träning och för 6 veckor sedan tagit bort lös hud på armar och ben samt hängande ögonlock .
Vill även göra mage och bröst.
Hej!
Vilken klinik i Malmö?
Reform
Jag har gått ner 77kg med kost och träning och för 6 veckor sedan tagit bort lös hud på armar och ben samt hängande ögonlock .
Vill även göra mage och bröst.
Tack snälla!
Ska kolla!