#1
2011, February 5 - 23:56
Andri Thorarinsson?
Hej!
Har en liten fråga bara.. Då jag ska op:as av Dr Andri Thorarinsson på Art Clinic gbg så undrar jag om någon annan här inne känner till honom? Vad har ni för erfarenheter? Har själv fått ett väldigt bra intryck o det känns helt rätt men alltid kul o höra andras åsikter. =)
Mvh Sara
Annons
Annons
Annons
Har hittat lite info om honom faktiskt. Var på konultation hos honom i november. Men jag kommer inte välja att op mig hos honom, blir troligtvis Per Windh. Lycka till![yes yes](http://www.plastikoperationsforum.se/sites/all/modules/ckeditor/ckeditor/plugins/smiley/images/thumbs_up.gif)
25år 163cm 62kg 24/3-2011- Stor buk.op, fettsugning av flankerna och lyft+implantat(Mentors anatomiska 270cc lh mp) 23/1-2012- Korr, av nytt lyft på brösten, då dom hängt till sig lite väl mycket. Super nöjd hittills.
Oki! =) Ingen annan?