#1
2013, February 5 - 10:02
Vad borde man "ha med sig" till en bröstförstoringskonsultation?
Jag undrar lite vad ni har fått för tips att ta med er till era konsultationer?
En idé om vad man vill ha är ju uppenbart, men bör man ha med referens bilder? I så fall, utskrivna bilder eller inlagda på ett USB-minne?
Tar alla tips ni har. ;)
—
1 barn, 24 år, 174 cm, 60 kg
Strl före op: mindre än 75 B
Annons
Annons
Annons
1 barn, 24 år, 174 cm, 60 kg
Strl före op: mindre än 75 B
1 barn, 24 år, 174 cm, 60 kg
Strl före op: mindre än 75 B
Moderator, medlemsansvarig och delägare i POF.
50 år, 164 cm, 72 kg
Ca femton års trasslig brösthistorik som finns beskriven i min profil, som ligger till grund för mitt engagemang i POF.
Missa inte att det är ett nytt POF på gång och att ni behöver ha en aktuell mailadress för att kunna logga in när det är dags (ca senhösten 2023, är prel.planen)!
1 barn, 24 år, 174 cm, 60 kg
Strl före op: mindre än 75 B
Jag skulle inte säga att han är stressad. Det går bara fort och jag tror bara att han är sådan. Tror inte han tänker på det själv, men för oss som kommer lite nervösa och spända blir han enda informationsspruta. Personligen tyckte jag det var bra att ha läst på massor innan, det gjorde att jag lättare hängde med, och att min man satt bredvid och också tog in all info. Min konsultation tog nästan en timme och det kändes alldeles lagom. Självklart dök det upp frågor efter, det gör det nog för de flesta av oss, men de fick jag svar på via mail. Lycka till! :))
35 år
3 barn
Bokat konsultation hos Gunnar Kratz 28/8-12
Op 12/9-12
Framförplacering
Mentor runda siltex, moderate plus profile 325cc