#1
2011, October 4 - 11:21
Nyss hemkommen från OP
Hej alla nu är jag hemma från Proforma o min bröstförstoring.
Ska skriva en längre op story sen men just nu orkar jag inte, är groggy o trött
Trodde 450 skulle bli för stort men de är snarare så att jag kunde lagt i 500. O nu är dom ändå svullna. :) Så tvekar ni ang storlek ta DEN STÖRRE!
Annons
Annons
Annons
Grattis! Det var drf jag sa att du skulle köra på det största
Grattis :) fina.. hur känns det? om en vecka är det min tur !!!
Tack Maggan :) Hehe aa, men fan skulle kört större. Men nästa år blire nog större, men vet ju egentligen inte hur de kommer se ut eftersom dom fortfarande ser helt fucked up ut haha. När ska du göra din om op? Hur mycket cc la du inf örsta gången o vad ska du ta nu? Sorry om de e stavfel men de snurrar :)
Tack :) Hehe just nu ser dom helt störda ut utan behån haha herregud men dom kommer väl se bättre ut sen så småningom :)
Det känns grymt. Men ska va ärlig, smärtan är sjuk (inte att de gör sjukt ont men den e så konstig), man kan inte föreställa sig HUR den känns för de är en sån annorlunda typ. Egentligen vet jag inte om de gör ont men de känns som att nån ett-tons man står ovanpå bröstkorgen :)
Men allt känns toppen, är groggy o trött.. Läs min oop stpry! Sorry för stavfel men som sagt groggy AB :)