Bröstförstoring Apr 2025 - Estetikcentrum - Malmö Ali Bagher - Jujo
Jag gjorde en bröstförstoring hos Dr. Ali Bagher den 25 april 2025 och kan ärligt säga att jag är otroligt nöjd! Redan vid konsultationen kände jag att han lyssnade på mina önskemål och förstod exakt vad jag ville ha – ett naturligt, proportionerligt resultat som passar min kropp.
Hela processen kändes trygg och professionell. Dr. Bagher var väldigt noggrann och informativ, och både han och kliniken tog så väl hand om mig före och efter operationen. Jag hade nästan ingen smärta efteråt och läkningen gick smidigt.
Resultatet blev ännu bättre än jag vågat hoppas på, och jag känner mig så mycket mer självsäker nu. Jag kan verkligen rekommendera honom till andra som funderar på bröstförstoring – han har ett fantastiskt öga för estetik och får en att känna sig trygg genom hela resan!
Vad kul! Vad valde du för storlek och vad hade du innan? Har tiden efter op varit som du tänkt?
Jag ska opereras på Reformkliniken i början på oktober, är redan nervös och kan inte bestämma mig riktigt för vilken storlek jag tror blir lagom 😅