
Anonym användare
1 Vecka kvar.. börjar få ångest
Urs kollade i kalenderna idag 1 vecka kvar? haha sa till min sambo igår att det det var ca 2,5 vecka kvar :P fick nästan chock idag juu och nu blir ångesten kring stoleken ännu större för nu är det försent att ångra mig... hoppas verkligen jag kommer blir nöjd och se skillnad från mina 495 till 695... sen är jag otroligt rädd att dom ska bli alldelses platta då jag har high profile nu och ska byta till mellan profile urs urs urs vill ju ha dom så dom sticker ut på sidorna men inte platta... någon som har lite teorier???
Sortera efter

Anonym användare

MorsanFruganJag
Kvinna ·
Vad har dina nuvarande implantat för projektion och vad får dina nya för projektion? 😀

Anonym användare
vadå projektion??? :S

MorsanFruganJag
Kvinna ·

Anonym användare
vet inte exakt hur höga min high profile e nu men jag höll i samma som mina och i dom ja ska byta till och dom var exakt lika höga men dom nya ä myyyycket bredare :P därför tänkte ja om dom kommer se platta ut är ju bara mellan profile plus att dom är så stora i omkrets o jag har ingen egen vävnad alls knappt... :S

Anonym användare
Jag tror de blir supersnygga. Jag är mer nöjd med mellanprofil på mig än high. Hade motorväg mellan när jag hade visserligen ultra high trots 800 cc ! Nu har jag bara 300 cc och absolut ingen motorväg.
Förstår precis hur du känner... jag har med värsta storleksnojjan och ångest...
tyvärr kan jag inte hjälpa dig med några teorier, men får önska dig lycka till :)
Kram