
Anonym användare
2 dagar efter op *bilder*
Bilderna är tagna igår, alltså två dagar efter operationen, jag har fortfarande ont och dom är väldigt spända och hårda, men det vänstra bröstet känns mycket mer snabbläkt än det högra, knastrar ganska mycket under det högra men jag har ju läst här om att det kan vara luft som försvinner sen. Det går bra så länge jag äter smärtstillande, på morgonen är det värst när man är stel, men inte allt för ont har jag :) Var rätt pigg efter operationen. Får väl se när det blir någon riktig form på dom, kommer att lägga in bilder med några dagars mellanrum hela tiden för att ni ska få se hur dom ändras :) Just nu är som ju som två uppsvällda bollar, men jag är nöjd ändå!
Vad tycker ni?
Det finns även förebilder på min profil.
Sortera efter

Tuttsan
Kvinna ·

Anonym användare
Tuttsan: Tack så jätte mycket! Ja, jag antar att allt blir svullet såhär i början, nu längtar jag tills dom sjunker ner så att jag kan se om jag blir nöjd med slutresultatet om ett par månader :) dina var ju superfina med!

Pumagirl
Kvinna ·

Tuttsan
Kvinna ·
Tack! Ja mina satt jätte högt upp och var bulliga upptill den första veckan, men nu har de börjat sjunka :)

Anonym användare
Jättefina redan nu!

Anonym användare
åå tack så jätte mycket :D

Anonym användare

Liiina
Kvinna ·

gnarly
Kvinna ·
Jättefina! Vi är nästan identiska i måtten och vi la in 350cc mp+ båda två ;) Är du nöjd än sålänge?

Anonym användare
Tusen tack!
Gnarly: Ja, än så länge är jag jätte nöjd med storlek och allt, passar min kropp perfekt, så får vi se sen när allt lagt sig, men jag tror nog att formen kommer bli den jag eftersträvar också :) Får hoppas det! Lycka till! :)
Jätte fina ju! Ja mina bröstvårtor såg inte kloka ut de första dagarna haha, du kan kolla på mina bilder så ser du en bild som är tagen efter 2 dagar :)
Tror dina kommer att bli kanon snygga när de är klara!