
Anonym användare
11 okt, 2010
2 veckor . . .
Bröstförstoring14 dagar i dag sen jag gjorde min op!
Tog lite nya foton, känns som jag har häng pattar, vad tycker ni??
Har inte fått någon skitbake heller?!
Sortera efter
annzz
Kvinna ·
11 okt, 2010
lajsa123
Kvinna ·
11 okt, 2010
hallå!! du har fått jätte fin skidbacke och de hänger ju inte det minsta!! :)
tycker du att du har hängpattar så undrar jag vad jag har . haha :)
Malin88
Kvinna ·
11 okt, 2010
är ju jättefina, o man ser att du har en skidbacke, men den kommer bli bättre med tiden :) jag har inte riktigt en skidbacke än, men nästan :)
Anonym användare
11 okt, 2010
Annzz:
Ja de känns som de hänger ner lite, men de har ju bara gått 2 veckor!
Anonym användare
11 okt, 2010
Tack, ser inte skidbaken själv!
de är nu man börjar fatta vad de andra tjejerna menar när man blir stoleks blid o hitta massa fel=)
Anonym användare
11 okt, 2010
Tack, dina är jätte fina, känns som jag har långt kvar innan mina blir som dina!
Men vet att du gjorde dina innan mig med, man ska inte hitta massa fel hela tiden!
Malin88
Kvinna ·
11 okt, 2010
ja det tar lite tid :) o de är olika för alla. mina såg riktigt fula ut den första veckan sen började de ser ut som bröst :) har skräckbilder från de första dagarna ja inte velat visa:P men jag hade tålamod o visste de skulle bli finare. o de kommer dina också!! de har lång väg kvar o gå, mina känns typ klara, men vet de komme ändras ännu mer.
har med hittat massa fel med mina, men man har en bild i huvvet att man vill de ska bli perfekta, att minsta kant eller knöl förstör. men de småsakerna man hittar är inte så farligt som man tror :) oftast försvinner de nog :) annars får man försöka va nöjd ändå, inte många som har så fina o välformade bröst som vi har o alla andra på forumet som inte opererat sig :)
Häng pattar?
jag tycker de ser fina ut :D