
systerrosa
Kvinna ·
08 jan, 2011
3 dagar kvar! :D
Till min konsultation! Detta känns helt overkligt! :D Hur många av er gick bara på en konsultation innan op? Eller behöver man oftast 2?
Sortera efter

Anonym användare
08 jan, 2011
Vad roligt!! Själv har jag två dagar kvar till op och det känns fortfarande väldigt overkligt! :D Jag har gått på två konsulationer hos samma kirurg. Det kom mycket funderingar ett tag efter den första och sedan kände jag mig osäker på storleksvalet. Så då fick jag komma på en till, men den sista var ju gratis och det var ju inte helt fel! ;)
Gilla

pepsi80
Kvinna ·
08 jan, 2011
jag har bara varit på en för det finns bara en klinik i närheten, och jag skulle aldrig vilja resa hem efter en op, så det finns inget annat ställe att besöka. men annars skulle jag nog bara gå på en 2a kons ifall jag känd emig osäker efter den 1a.
Gilla