
hejsanhoppsam
Kvinna ·
10 mar, 2016
3 månader 400 g, nu lägger jag ned detta! haha
Hej, en uppdatering efter min korr oxh ökning feån 265g hög till 400 g extra hög. Under den första månaden såg det så jämt och fint ut och allt såg ut att sitta på plats men efter läkningen nu ser jag att det är lite av samma problem och bröstvårtorna nu ännu värre. Äh tänker jag, orkar inte kasta värst mycket mer tid eller pengar på detta om det ändå inte blir bra. jag har inte ont, andra värre komplikationer och får gömma dem i vissa bh:s och tröjor. Det värsta är att jag inte kan ha vissa linnen då storlekskillnaden syns... Jaja, min fråga är: - tips på bra klädesplagg där det ej syns men inte heller ska gömma allt? -lär man sig acceptera felen så det inte syns i spegeln varje gång man ska duscha m.m? Tack på förhand! Trevlig helg!
Sortera efter

Kalaspinglan 10
Kvinna ·
10 mar, 2016

Jenascia
Kvinna ·
10 mar, 2016
Har tittat igenom alla dina bilder och jag tycker dina bröst är jättefina! Hade varit superglad om jag får något liknande resultat. Tycker inte du ska stå och syna minsta fel i spegeln, jämför med ditt utgångsläge det är ju jättestor skillnad och du har ju verkligen fått ett par stora fina bröst :)

bröst2016
Kvinna ·
10 mar, 2016
Håller med kommentar ovan att jag tror man hittar fel om man vill. Kan tyärr inte d´se dina bilder än, men ska kolal så fort jag fått tillgång.

gamerdream
Kvinna ·
10 mar, 2016
Så fin du är :) <3

hejsanhoppsam
Kvinna ·
12 mar, 2016

lillamy82
Kvinna ·
21 sep, 2016