
gymtjejen
Kvinna ·
3 månader *bild*
Tycker ja ser att de ändrats lite de senaste veckorna. När vet man om de trillat ner? Osäker på om mina är de eller b kommer falla mer? Tycker de ser okej ut men hade gärna fått lite mer under pool. När jag böjer mig framåt så vibrerar det pirrar i brösten.. Känner ni oxå så? Har fortfarande ingen känsel underdelen i bröstet och ömma bröst vårtor. Hoppas känseln kommer tillbaka!
Sortera efter

Asirnas
Kvinna ·
Gilla

Zinya
Kvinna ·
Jag har anatomiska implantat av märket Allergan och mina bröst sjönk mer så att jag fick mer underpol efter att tre månader hade gått.
Gilla

Pygme
Kvinna ·
De borde hänga till sig mer. Bröst är inte klara på tre månader. Det händer mer. Din underpol är fortfarande ganska rak om man ser i profil. När de hänger till sig så får du mer fyllnad där. Tror det kommer bli bra om du bara har lite tålamod ;) tror du har fast hud och vävnad som tar ett tag att töja sig. Det är ju i längden väldigt positivt.
Gilla

gymtjejen
Kvinna ·
Pygme skrev:
De borde hänga till sig mer. Bröst är inte klara på tre månader. Det händer mer. Din underpol är fortfarande ganska rak om man ser i profil. När de hänger till sig så får du mer fyllnad där. Tror det kommer bli bra om du bara har lite tålamod ;) tror du har fast hud och vävnad som tar ett tag att töja sig. Det är ju i längden väldigt positivt.Gilla
Implantaten ska verkligen inte sjunka längre ner! Ser ut som de sitter på sin plats! :)