Nu är Fråga Kirurgen-sektionen live! Välkommen med frågor!
Anonym användare

Anonym användare

5 dagar kvar - sen är det min tur :)!

Bröstförstoring

Det börjar närma sig nu med stormsteg, pirr i magen men har fått en underbara kommentarer , tack till er :-) Blir lite orolig dock på storleken :)) alla skriver runt 300 cc och sj ska man ha 600 cc.... Dock verkar de flesta väga sååå lite, Skulle jag sj väga under 58 kg så skulle jag sjuk ut :p Men men :) 600 cc, högprofil, runda , gelehallon etc.... Blir bra bra bra :) Klart kommer jag visa er resultatet :)

3

Sortera efter

Sannich

Sannich

Kvinna ·

Om 5 dagar ligger även jag på Operationsbordet! Redan kl halv 8 ska jag va på plats så det känns skönt att de e blir av så tidigt! :D

Jag e oxå livrädd för storleken, jag tror jag tar 500cc HP nu, men jag e ganska smal så vi får se hur det blir :/ :D

600på dig tror jag blir bra! :)

Congratz till oss Jezziez ;)

Gilla
Anonym användare

Anonym användare

Om 4 dagar ligger jag där jag me :) jag längtar som bara den.. Jag ska göra 550 cc hp bakom. Men kanske ev 600. jag e lite osäker :S svårt att välja tycker jag. ;)

Gilla
Anonym användare

Anonym användare

Heheh alltid dilemma det här med storlekar :) man vill ju inte vakna efter op och vara besviken på storleken:D

Jag ska också vara tidig där :D istället för 10:00 blir det 08:00 , ganska gutt :)

Gilla
Community

Är du redo att påbörja din resa?

Bli medlem