Nu är Fråga Kirurgen-sektionen live! Välkommen med frågor!
Anonym användare

Anonym användare

6 dagar efter OP - fråga!

Bröstförstoring

Har nu gått 6 dagar sedan min operation och jag är jätte nöjd!

Undrar dock mycket över hur stoleken kommer förändras. Jag antar att de är lite svullna nu (eller är dem inte det efter OP?) och därför kommer minska men sedan har jag även läst att de ska bli större om några månader då det "hänger ut sig"? Stämmer det? Blir förvirrad av allt jag läser!

4

Sortera efter

Anonym användare

Anonym användare

kolla mina bilder.. från 4kantiga och platta så boom! runda och fylliga!

vänta du bara, du kommer bli förvånad ;)

Gilla
sellenna

sellenna

Kvinna ·

Huvudsaken är att du är nöjd, det kan inte bli stora förändringar efter några månader eller år. Jag gjorde min op. för 10 dagar sen och är jätte nöjd.
Gilla
GoldenHeart

GoldenHeart

Kvinna ·

Cassie86; Grattis till dina nya bröst! Härligt att du redan känner dig så nöjd :) Precis som du skriver så är brösten svullna efter op.    och svullnaden kommer såklart att lägga sig efter ett tag. Många med bakombröst upplever att brösten blir större när muskeln släppt, och även som Vattenmelonen skriver - att de formar till sig och får en rundare snyggare form :)

Gilla
Anonym användare

Anonym användare

Okej tack så mycket för era svar :)!

Gilla
Community

Är du redo att påbörja din resa?

Bli medlem