Anonym användare
05 jul, 2010
6 månader nu. Korr om 1,5 vecka
BröstförstoringGjorde en tråd på pkf också men alla är kanske här nu?! =)
Ja så här har mina nu blivit efter 6 månader och jag vet inte hur jag ska göra på min korr.. För er som inte vet min story så sitter mina lite högt och måste flyttas ner. Ska ev lägga dom framför nu ist..
Ni som sett mig innan. Tycker ni dom har ändrats något?
Men hur fan lägger jag in vanliga bilder? :-o
Sortera efter
Anonym användare
13 jul, 2010
smiley85girl
Kvinna ·
13 jul, 2010
lycka till i morgon :) Det kommer bli jätte fint tror jag :) skulle du byta te mentor? vart det lika mycket cc?
Anonym användare
13 jul, 2010
Jo det blir mentor. LITE större, men bara lite. Blir 450 ist för 390.
Sukkubus
Kvinna ·
13 jul, 2010
Lycka till i morgon snygging!! 😀
Anonym användare
17 jul, 2010
Hur blev det? jag förstod det på din biografi som att du inte flyttat framför trots allt utan sänkt det hela istället? Det är nämligen vad min kirurg har som plan A för min korrigering i höst.... Jag fick ett omedelbart ö-muskel häng. Han pratar nu om att sänka bröstvecket och liksom bara låta översta delen av inplantatet ligga under muskeln.... Just för att få skidbacken... Dina ser ju jättefina ut. Följer med spänning hur det kommer att utveckla sig framöver, om du fortsätter att vara nöjd:)
En fråga: Gjorde det lika ont denna gången som förra?
Anonym användare
18 jul, 2010
Ahaa ja precis.. Så har jag ju med.. Jag är riktigt nöjd med mina än så länge!! Man ser ju att dom kommit ner flera cm..
Ang smärta. När jag vaknade upp från narkosen (ett par timmar efter) så mådde jag snuskigt bra, så jag åkte hem direkt.
Dag 2 kom smärtan. Man är dock rörlig nu. Kan ju lyfta armar och allt, men jag har svinont i och runt snitten. Så svaret är NEJ, man har inte lika ont! =)
Imorgon redan? Jeees, STORT lycka till då! Det kommer bli skitbra! 🙂