
annzz
Kvinna ·
7 veckors bröst, BILDER!!
Nu är mina bröst 7 veckor på tisdag. Tiden har gått så fort!!..
Det är en sak jag tycker är märklig, jag mådde jätte dåligt och hade det förjävligt efter min operation, ångrade operationen, var deprimerad, grät hela tiden, hade ingen aptit, kände mig handikappad, kräkte, smärta med mera .... MEN trots detta kan jag ändå typ längta tillbaka och vilja operera mig igen. Det är precis som om det var så spännande att man vill känna den här spänningen igen. Någon som annan som känner som jag? Eller är det jag som är lite mystiskt? haha.
Aja, här kommer lite bilder på mina bröst, bröst i bh samt på ärr.
Vad tycker ni tjejer? :)
Sortera efter

Malin88
Kvinna ·

elsklingen
Kvinna ·
Finfina bröst. Peter är bra!

Anonym användare
Jätte fina👍
Peter gör fina bröst

annzz
Kvinna ·
Ja precis Malin.. Operationsdagen var en speciell dag, den dagen man längtat så otroligt mycket efter i flera veckor.. Saknar också den, haha! Då är det inte bara jag som känner så. =)

Emela
Kvinna ·
Sjukt fina, och dessutom: GRYMT SNYGGA ÄRR! Grattisgrattis. Hoppas att du fortsätter att må bra nu :D

Anonym användare
Jag tycker du har grymt snygga bröst:) Stort grattis

kimzzan
Kvinna ·
Skit snygga!!! Jag fattar lätt vad du menar, hade jag haft mer stålar hade jag lätt blivit oprationsberoende... Hade nog fixat allt man kunde, bara för att man kan. Funderar STARKT på om OP till större men det enda som får mig att tveka lite är att jag börjar få tillbaka känseln i den ena bröstvårtan och vill ju inget hellre än att få full känsel igen... Men det är en härlig lycka före och efter OPn. Du har jättefina bröst och perfekt stora, funkar allt annat bra?

annzz
Kvinna ·
Tack ska ni ha tjejer! Jätte kul att få så fina kommentarer. :) Ja, Peter är en guud! haha.
Kimzzaan - Ja, gud ja hade man bara haft pengarna. HAha! Hade också velat ha större, men det är något som får vänta. Jag är ju trots allt bara 19 år, och vill ha barn så kanske får bli en operation efter det isåfall om det nu skulle bli igen.. Nje, efter operationen var det ingen lycka för mig inte, de såg hemska ut. Kolla mina bilder! TackTack, de har blivit fina nu :D Allt annat funkar bra faktiskt, jättekul att köpa bhar!

Anonym användare

annzz
Kvinna ·
Tack så mycket Sofie :D

Anonym användare
JAg måste säga att jag tycker dina bröst är jättefina. Ska själv op mig hos Peter den 11/1-11, jag ska lägga in 345 MP. Hade dock varit kul att se en bild när du håller ner armarna.