
MillaJohansson
Kvinna ·
19 okt, 2011
7 veckors-tuttar utan tejp denna gången
Andra bröstoperationerHej!
Får väl visa mina bröst i sin helhet, har bara lagt upp bilder på brösten med tejp på innan för tycker inte om mina vårtgårdar (än) men hoppas de kommer se betydligt bättre ut sen annars får Göran korra. Åsikter? Tycker för övrigt själv att brösten är väldigt fina, som sagt, bara vårtgårdarna (framförallt vänster) som jag är missnöjd med men å andra sidan - hur petig bör man vara egentligen? 😕
Sortera efter
Summer dress
Kvinna ·
19 okt, 2011
FollowMyBliss
Kvinna ·
19 okt, 2011
Åååh! :D
Om jag jämför med andra bröst jag sett efter lyft/vårtgårdsplastik så tycker jag att det ser jättefint ut! Har sett det där lite "skrynkliga" (i brist på bättre ord) utseedet hos många som senare har blivit JÄTTE fina!
Tack Milla för bilerna! Nu känner jag mig lugnare! :)
MillaJohansson
Kvinna ·
19 okt, 2011
Summer dress och FollowMyBliss: tusen tack, vad skönt att höra, vad lättad och glad jag blir!!! Tack!!! 🙂
Peggy
Kvinna ·
19 okt, 2011
otroligt fina! förstår att du är nöjd =)
afnkcmh
Kvinna ·
19 okt, 2011
_Petra_
Kvinna ·
19 okt, 2011
Aldrig sett så snyggt och lyckat lollipoplyft!!
cima
Kvinna ·
20 okt, 2011
miss tanja
Kvinna ·
20 okt, 2011
Super fina tycker jag! Var nöjd och stolt ::))
chikko
Kvinna ·
20 okt, 2011
Ser ju jättefina ut:-)
MillaJohansson
Kvinna ·
20 okt, 2011
Tack snälla allihop!! Riktigt roligt att höra, blir sååå himla glad och lycklig över era fina kommentarer! Jag ska inte gnälla, bara jag som är perfektionist... Ni har gjort min dag! 😀 Kramar till er!
Ina
Kvinna ·
20 okt, 2011
jätte fina :))
harliedavie
Kvinna ·
20 okt, 2011
Tycker dom är super fina!!
Å vårtgårdarna är jätte fin dom med!! :)
Anonym användare
20 okt, 2011
Supersnygga Boobs!!! :-)))))
kami
Kvinna ·
20 okt, 2011
Millan: Måste jag vara silver medlem för att kunna se dina bilder ?
annzz
Kvinna ·
20 okt, 2011
Gud va snygga! :)
Anonym användare
20 okt, 2011
wow gp göran :D fina dina blev.
Tror vårtgårdarna o ärren kommer bli myyycket finare om några månader ;) is i magen
MillaJohansson
Kvinna ·
21 okt, 2011
Ina, harliedavie, Hulkiina, annzz och Guldfisken: 1000 tack!! Betyder så mycket att höra! 😀
kami: ja du måste vara silvermedlem.
Trevlig helg brudar!
Flisan79
Kvinna ·
22 okt, 2011
Lollipop? Men jag ser inget ärr under bröstvårtorna? Var det inte ett donutlyft då?
För övrigt tycker jag brösten är superfina och ärren runt vårtorna kommer säker jämna till sig och blekna med tiden :-)
MillaJohansson
Kvinna ·
23 okt, 2011
Hej Flisan79! Jo du har helt rätt 🤭 har ändrat på alla bilder nu. Är för att min kirurg sa lollipoplyft men sen på operationsdagen vet jag han sa att det nog klarade sig med ett mindre lyft, alltså blev det donutlyft men det tänkte jag inte på o kollade i ärlighetens namn inte upp det utan hade fortfarande det som sagt från början i huvudet haha, sorry! Tack för du var uppmärksam o för de vänliga orden! 🙂
ihatemyboobs
Kvinna ·
23 okt, 2011
riktigt snygga :D
Brösten är supersnygga! Men förstår vad du menar med vårtgårdarna. Ge det lite mer tid tror jag, ärr bleknar ju och försvinner med tiden och det har ju inte gått så lång tid än.
Grattis till ett par jättesnygga bröst!