
bustashot
Kvinna ·
8v gamla bröst, skillnaden mellan de känns stor?
Hej! Mitt högra bröst har fått en fin underpool men det vänstra är fortfarande mindre, sitter annorlunda och har mindre underpool. Kan det vara så att inplantatet har fastnat högre upp? Jag vet att det inte gått så lång tid men jag känner mig orolig. Har detta varit så för någon av er? Jag har mailat min kirurg.
Sortera efter

Linnea
Kvinna ·
Känner igen mig i dessa sidoskillnader, 7 veckor sedan op... men du har mer underpol än mig på båda. Har mejlat min kirurg på citadell och han ville att jag skulle komma på en kontroll! Har alltså inte så mycket svar att ge dig än, men du är iaf inte ensam! :) Kämpar du också på med massagen?
Gilla

bustashot
Kvinna ·
Hej! Ah okej! Jaa jag masserar vänster rätt hårt. Känns som min högra har blivit bra men vänster är inte riktigt där. Berätta gärna hur det gick på kontrollen!!
Gilla