
Millan1
Kvinna ·
Akademikliniken/ Nordiska kliniken
Hej alla! Har bokat min första konsultation på Akademikliniken nu i veckan med Paolo. Väljer mellan Paolo eller Patrik höijer på nordiska kliniken. Tänkte gå på konsultation hos båda! någon som har erfarenheter av dom? Berätta gärna:D Och vad ska man tänka på inför en konsultation? Ta med sig bilder? Kom gärna med tips :)
Sortera efter

Anonym användare

Car81
Kvinna ·
Jag var hos Patrik 18/3 på konsultation. Han var lite förkyld så vet ej om det påverkade hans humör men jag uppfattade honom som lite blyg. Han var jättetrevlig och inger ett bra förtroende (har bokat op) och han är jätteduktig men se till att du har supermånga frågor där och då och försök prova olika storlekar även fast han råder dig till att ta en viss storlek. Det gick lite snabbt på min konsultation, ville fråga mer och veta mer om det förväntade resultatet men annars tkr jag han är bra, har ju som sagt bokat OP. Hoppas det hjälpte!
PS. han korrar mycket oftare än andra kirurger vad jag uppfattar det som, så blir något fel så är han mer benägen till att fixa till det gratis.

Alma7
Kvinna ·

Millan1
Kvinna ·

Car81
Kvinna ·
Oj 15000 var rätt mycket ju! Hmm okej ja man vill ju känna och prova olika. vet du om dom har Motiva på AK? För jag är lite inne på ergonomixen vad jag tänker nu iaf. Hur lång tid fick du vänta på konsultation hos Patrik? :)

Alma7
Kvinna ·

Anonym användare

Mio
Kvinna ·