
Marina
Kvinna ·
Alla nöjda oavsett operationstyp, lista er här!
På förekommen anledning, skapar jag en tråd här, där jag skulle vilja be alla er som är nöjda med er operation att skriva en kort snutt. Det blir lätt övervikt på orosmoment och komplikationer på forumet, och det är ju inte meningen att skrämma nya medlemmar.
Så skriv gärna ett inlägg nedan, ni som är nöjda, och ange gärna när ni opererades, var, vad ni gjorde och ifall det finns en operationsberättelse i er profil!
OBS!
Den här tråden är inte tänkt som en "ställa-frågor-tråd", för då blir den utspädd med tio frågor mellan varje ny, nöjd patient, och tjänar inte sitt syfte så bra. Ni som vill fråga inläggsskrivarna något, kan hitta deras trådar via deras profil eller PM:a dem genom att klicka på knappen "Skicka PM" på deras inlägg.
Sortera efter

CMA
Kvinna ·

Phyllisia
Kvinna ·

Kxvatten
Kvinna ·

Masssha
Kvinna ·

gasp
Kvinna ·