
Cloy
Kvinna ·
Anatomiska 295/280 cc, dag 3 *bild*
Fick panik igår när jag såg mina nya tjejer för första gången. Idag känns det mycket bättre och tycker inte dom är så ojämna som mina ögon såg igår. Men altså herregud vad stora bröst jag har just nu, hoppas verkligen dom går ner mycket i svullnad annars kommer jag göra om dom. Vill inte ha såhär stora bröst, men vet att dom är väldigt svullna i början så ska ha is i magen och ta det lugnt :-)
Sortera efter

tyson
Kvinna ·

Cloy
Kvinna ·
Tack så jätte mycket! Men åh nej, hoppas verkligen inte att dom kommer framträda mer! Tycker det är jätte fint med stora bröst på andra men inte det jag var ute efter. Men tror du att dom kommer vara såhär stora? hur lång tid tar de innan man vänjer sig? vet att allt är individuellt såklart så kanske svårt att säga.. tack för ditt svar iaf :)

Ellelil
Kvinna ·
De ser ju superfina ut Cloy! Tänk på alla bilder du sett på hur brösten ändras nästan varje dag efter op och föreställ dig att dina kommer göra detsamma! Jag hade varit så nöjd om jag var du :) Vilken profil och projektion har du på dina implantat?

tyson
Kvinna ·

Tuttmamman
Kvinna ·

Cloy
Kvinna ·
Tack så jätte mycket Ellelil! Det känns mycket bättre idag än igår, dom har verkligen ändrats mycket på bara en dag, eller så fick jag bara en sån stor chock igår när jag såg dom. Men känns som dom rättar till sig mer å mer för varje gång jag tittar, för igår var det verkligen två sprängda strutar, idag har de ändå lagt sig liiiiite mer. Känner mig nöjd hitils, ska fortsätta titta på dom varje dag och ta kort och följa min egen utveckling så man ändå ser att de går frammåt å blir finare hela tiden lixom. Jag hade en liten skillnad på mina bröst på ena bröstet har 280 cc och andra 295, det mindre bröstet (som fick större implantat) har jag hög projektion och det "större" bröstet som fick 280 implantat valde vi medium projektion. Detta skulle tydligen jämna ut så jag inte hade nån större skillnad efter ingreppet .Paolo Montemurro är såå duktig, proffsig och lugn så du är i trygga händer :D vad har du valt för implantat och storlek?

Cloy
Kvinna ·
Tack så mycket tyson och tuttmamman! Jag vänjer mig förhoppningsvis, ska ta det lugnt och låta det ta sin tid🙂

Zinya
Kvinna ·