
Anonym användare
Anders Nilsson Polarkliniken
Någon som OP:at sig hos honom..
Berätta gärna vad ni har gjort & om ni blev nöjda eller =)
6 dagar kvar =)
Sortera efter

Anonym användare

titttut
Kvinna ·
Jag betalade inte heller något :)

Anonym användare
Okey bra=) Visst kan man göra konsultationen både i Sundsvall och Umeå ?

titttut
Kvinna ·
De stämmer bra de. Jag har närmast till sundsvall så jag var dit igår på återbesök och tog bort stygnen, väldigt smidigt :)

Anonym användare
Det låter bra det=) Du har gjort bakomplacering, valde du själv?

titttut
Kvinna ·
Dom rekommenderade mig de när de sett mitt utgångsläge. Jag hade tänkt välja de oxå, men ville höra vad dom tyckte innan jag sa något, skönt att vi tyckte samma, är hittills väldigt nöjd med valet :)

tigerphu
Kvinna ·

Stardust84
Kvinna ·

Anonym användare
Ni som opereade er på Polarkliniken, hur mkt kostade era bröstförstoring?

Marinegirl
Kvinna ·

Monitor
Kvinna ·

Anonym användare
Vad glad jag blir att lla verkar så nöjda med sina op! :) Jag blir så sugen på att OP:a mina bröst, men ska börja med en bukplastik...Måste tänka på plångboken oxå :/ Men ni som varit på Polarkliniken verkar vara nöjd med dem iaf. Har någon träffat Dr Said på Polarkliniken? Jag ska nämligen bli opad av honom så jag är lite nyfiken på om någon har haft kontakt med honom.

madicken88
Kvinna ·
jag har frågat mina vänner som jobbar på sjukhuset i Umeå. De flesta av plastikkirurgerna verkar jobba på läkarhuset norr, är de duktiga? Är det någon som har opererats där? Nöjd/missnöjd?
har också hört om polarkliniken och de verkar ha jätte trevlig personal där. Men flera sa att kliniken har dålig ekonomi och kanske ska säljas snart??? Ägaren Anders Nilsson har fått blandad kritik här på forumet. Har hört att han för några år sen var i tidningarna pga någon skandal efter brännskador som hans patienter hade fått av laserbehandling??? Undrar då om han är särskilt bra? Någon som vet?
Har även hört om Hans Calner på mydoctor. Det var inte någon som tyckte han var särskilt duktig. Det verkar som han utger sig för å vara plastikkirurg fast han inte är det, känns verkligen inte seriöst :(
Finns det någon mer??? Vad är Din Plastikkirurg för ställe? Någon som varit där? Kram

Lila sammet
Kvinna ·

elm010
Kvinna ·

Booobies
Kvinna ·

Nooova
Kvinna ·

Vbg
Kvinna ·

Prego05
Kvinna ·

vintervacker
Kvinna ·
Någon som vet vad en konsultation kostar?