
SaraTT
Kvinna ·
Angående Clas Lossing! :)
Heej!
Ni som gjort operation hos Clas lossing på Carlanderska. Har ni fått en så kallad tortyr bh då? Det verkar som att han inte tycker att det är speciellt viktigt med en sådan? Är det ngt annat man bör veta när man ska opereras hos honom? Tips..
Ska den 13 juni opereras och börjar smått känna nervositet.
Sortera efter

Nilsson87
Kvinna ·

Miinna
Kvinna ·
Clas vill ju att brösten ska få hänga till sig själva:) Men det kan ju vara skönt att ändå ha något tight över brösten. En tjej som jag delade rum med hade köpt en sportbh för att det skulle vara skönare men det är inget måste. Själv tycker jag det är skönt att gå utan någonting:)

Nilsson87
Kvinna ·
Jag gick i tajta linnen bara, in och ut, så man slapp sömmarna mot såret.

SaraTT
Kvinna ·
nu har jag op mig.. men jag som hade jättesmå bröst, upplever att dom sitter jättehögt uppe nu.. å att dom är korta så jag ser bred ut.. clas tyckte allt såg jättebra ut men själv är jag inte nöjd :(

Miinna
Kvinna ·
Det är bara på citadellkliniken dom använder tortyrbhn. Hos Clas får man ingenting utan har på sig det man vill efteråt.