Mallan1
Kvinna ·
05 feb, 2020
Ångest efter bilresa
BröstförstoringVid en taxiresa nu 3 veckor efter bröstoperation så körde taxichauffören verkligen snabbt och guppigt trots att jag sa till honom flera gånger att köra sakta över gupp. Nu är jag jätterädd att denna bilresa påverkade brösten ? Någon som vet ifall det har betydele? Har inte ont eller så. Tacksam för alla svar ❤️
Sortera efter
Syltan
Kvinna ·
05 feb, 2020
Fy vad dåligt! ?
Personligen tror jag inte du behöver oroa dig om du inte har ont.
Gilla
Ratyieta
Kvinna ·
05 feb, 2020
Skulle inte heller tro att du behöver oroa dig om det inte för ont och/eller inte dina operationsår gått upp.
Gilla
TyTy
Kvinna ·
06 feb, 2020
Nejdå, tre veckor efter op och om inget känns obehagligt ska du inte oroa dig!
Gilla
Emsjo
Kvinna ·
06 feb, 2020
Gjorde det ont eller så när han guppade? Nej jag skulle inte heller vara orolig om jag var du! Inte så att det var direkt efter operationen direkt! :)
Gilla
Mallan1
Kvinna ·
08 feb, 2020
Det gjorde inte ont alls men det kändes ju. Ja hoppas det ? man måste ju ta sig runt liksom ocg vissa vägar är ju oavsett väldigt guppiga så svårt att undvika också.
Gilla