
Mallan1
Kvinna ·
Ångest efter bilresa
Vid en taxiresa nu 3 veckor efter bröstoperation så körde taxichauffören verkligen snabbt och guppigt trots att jag sa till honom flera gånger att köra sakta över gupp. Nu är jag jätterädd att denna bilresa påverkade brösten ? Någon som vet ifall det har betydele? Har inte ont eller så. Tacksam för alla svar ❤️
Sortera efter

Syltan
Kvinna ·
Fy vad dåligt! ?
Personligen tror jag inte du behöver oroa dig om du inte har ont.
Gilla

Ratyieta
Kvinna ·
Skulle inte heller tro att du behöver oroa dig om det inte för ont och/eller inte dina operationsår gått upp.
Gilla

TyTy
Kvinna ·
Nejdå, tre veckor efter op och om inget känns obehagligt ska du inte oroa dig!
Gilla

Emsjo
Kvinna ·
Gjorde det ont eller så när han guppade? Nej jag skulle inte heller vara orolig om jag var du! Inte så att det var direkt efter operationen direkt! :)
Gilla

Mallan1
Kvinna ·
Det gjorde inte ont alls men det kändes ju. Ja hoppas det ? man måste ju ta sig runt liksom ocg vissa vägar är ju oavsett väldigt guppiga så svårt att undvika också.
Gilla