
frissanE
Kvinna ·
Är bröstförstorning mödan värd ?
Ni som gjort bröstförstorning! Vad det värt pengarna ? Allt det onda ? Komplikationerna? (Om det blev några) , känselbortfallen? Såhär i efterhand skulle ni göra det igen? // En som funderar
Sortera efter

Saendra
Kvinna ·

murvis
Kvinna ·

pm145
Kvinna ·
det var värt det, men så hade jag inte tyckt om jag haft ett par snygga bröst (även om de varit små). föredrar naturligt alla gånger om de ser ok ut. men för mig var det värt det! särskilt för att jag knappt haft ont och allt gått bra hittills:)

Tees
Kvinna ·

Beccary
Kvinna ·

pm145
Kvinna ·
värt att tänka på är faktiskt att brösten inte känns naturliga. framför allt pga att de ej flyter ut mot sidorna när man ligger ner, och inte kan pressas ut alls... t.ex. när man kramar någon hårt så sitter brösten på plats, nästan i vägen. det tycker jag känns ganska onaturligt och osoft. hade inte tänkt på det innan op utan kände bara på inläggen och tyckte de var mjuka.

chatch
Kvinna ·
Ja det var mödan värd om man som jag inte hade några från början, men nackdelen är att man ev inte blir nöjd och vill göra om dom eller ha större så då är det mycket pengar det handlar om,för trots allt så är det inte så jävla häftigt att känna på plasttuttar även om det e snyggt.
Dom som har fina och naturliga från början skulle jag avråda från op men har man komplex så varför inte, e väl min åsikt.

caellin
Kvinna ·

Tuttlös 2014
Kvinna ·