
Anonym användare
Är det någon som opererats på Strandkliniken?
Hej! Är det någon som har gjort sin bröstförstoring på Strandkliniken? Är ni nöjda? Berätta hur ni känner nu efteråt :) Kan ni rekommendera ett annat ställe? 21år 166cm 55kg 70A nu Vill ha ?? Konsultation 21/6
Sortera efter

Cassandra03
Kvinna ·
Hej, jag opades på strand i början av februari. Jag är super nöjd med hela upplevelsen och valet utav strl som Oya rekommenderade. Allt från mottagandet, övernattningen och utskrivning samt efter behandling i form utav mail och telefon har skötts väldigt proffsigt. Jag kan verkligen rekomendera strand. Jag har en operations berättelse på min profil som du kan läsa. Lycka till.
Gilla

Anonym användare
Hej :) Låter hur bra som helst. Ska på konsultering där om 3 veckor. Tack för svaret, ska in och läsa din berättelse nu :)
Gilla

Cassandra03
Kvinna ·
Lycka till. Hoppas du blir nöjd med mötet med Oya. Hon är speciell men är väldigt duktig och vet vad hon pratar om. Berätta gärna hur det gick.
Gilla