Nu är Fråga Kirurgen-sektionen live! Välkommen med frågor!
undefined profilbild

Anonym användare

26 jul, 2011

är ndet helt fritt fram att vara utan TORTYR BH:N efter 4 veckor?

Kläder: operationsplagg, BH mm

hur gjorde ni...jag har den fortfarande på natten med bandaget känns läskigt utan..eller man känner sig säker med den på....men springer ni runt på dagarna med vanlig bh?

3

Sortera efter

Anonym användare

26 jul, 2011

Det e din kirurg som bestämmer de! Har ni inte kommit överens om hur länge du måste ha tortyren? De e olika för alla!!
Gilla

Anonym användare

26 jul, 2011

olika för alla, fråga din kirurg. jag tror att jag hade på mig min dag och natt i 2 veckor, sedan bara natt i 2 veckor. sedan sa peter cosmo att det var okej att sova utan och ha vanlig bh. men jag tyckte det kändes så konstigt så jag sov med min tortyrbh i säkert 1 månad till. 

Gilla

Anonym användare

26 jul, 2011

okej ja det känns ju helt okej med tuttarna men man vill ändå inre "släppa dem helt fria" får panik i sömnen att dem ska trilla av haha😀

Gilla
Community

Är du redo att påbörja din resa?

Bli medlem