Beatrice19
Kvinna ·
29 jan, 2020
Art clinic - Per Windh
BröstförstoringHej, någon som gjort Runda implantat hos Per windh på Art clinic? Jag har konsultation snart. Har hört att han föredrar droppformade. Jag har Droppformade nu som jag gjort på klinik 34. Nu vill ja ha runda och större!!
Sortera efter
Micka87
Kvinna ·
29 jan, 2020
Jag har mentor runda implantat som ja gjort hos per på Art Clinic ?
Gilla
Mallan1
Kvinna ·
29 jan, 2020
Upplever det faktiskt snarare som att han anpassar implantat efter förutsättningar och önskemål! ?
Gilla
leiakalint
Kvinna ·
29 jan, 2020
Vad är anledningen till att du inte gör om dem på Klinik34, där du opererats innan? Nyfiken
Gilla
Ni1993
Kvinna ·
29 jan, 2020
Jag håller med Mallan1, upplever verkligen att Per utgår från dina önskemål och förutsättningar. Kan inte säga något ont om Art Clini, superproffsiga och har blivit bra bemött hela vägen med diverse frågor ?
Gilla
Beatrice19
Kvinna ·
30 jan, 2020
Jag vet inte ritkigt varför jag inte gör dem hos Fredrik igen. Några olika anledningar. Jag har hört mycket gott om Per på Art clinic. Jag upplever dem mer proffsiga. Lite slarvig personal hos Fredrik då jag var där. Jag hade ecempelvis bokat en tid för återbesök och när jag kom dit var stället stängt.
Jag fick en ny tid och redan på återbesöket sa jag till Fredrik att jag tycker inte att dem blev i den storleken jag hade hoppats på. Han bara avfärdade det med att "du kan inte ha större, det blir oproportionerligt". Sen tycker jag han har ett överpris. Så nu känns Art Clinic mer aktuellt! Vill ha Runda implantat och kanske 500/600? Någon som har såpass stora runda? är lite nervös att det ska se galet ut... Det verkar bra att dem har 3D simulering på Art clinic också! Har ni gjort de?
Gilla