Guess81
Kvinna ·
16 mar, 2013
Art clinik och Anders Liss
BukplastikHejsan igen Har inte ännu varit på någon konsultation så tänker fråga lite mer om ställen jag bokat dem på.. Börjar bli lite nervös :) Vad ska man fråga där? Ska jag skriva en lista med mig med frågor eller hur gjorde ni? Ni som opererat på art clinik hos Anders Liss , vad tyckte ni om honom och kliniken? Nöjd på resultaten? Vad blev slut priset på bukplastik med sy magmuskler och fettsugning ?
Sortera efter
Guess81
Kvinna ·
17 mar, 2013
Ingen som har nått att säga om kliniken eller kirurgen?
Eller hur man ska vara förberett på konsultation...
Gilla
Gyllyan
Kvinna ·
18 mar, 2013
Jag har operarat mig där, av både Anders och Said Saidian. Jag är jättenöjd, med allt! Resultatet kan du se på mina bilder. Jättebra ide att skriva ner frågor, glöm inte att fråga om slutresultatet. Jag betalade 67400 för allt.
Gilla
Guess81
Kvinna ·
19 mar, 2013
67000kr, vad ingick då? På hemsidan står fr. 53000kr
Gilla
Gyllyan
Kvinna ·
19 mar, 2013
Full bukplastik med fettsugning, sydda magmuskler och dessutom fixade dom ett navelbråck. Operationen tog tid, närmare tre timmar, och då vet jag folk här inne som opererat både bröst och mage på under två. Vilket jag iofs undrar hur i helsike det kan gå till.
Gilla
domdamen1
Kvinna ·
20 mar, 2013
Jag har åxå opererat mig på ART-clinik, operatör Anders Liss han är en av de bästa tycker jag snabb noga bra resultat
Är själv op-ssk och har jobbat med honom och vet hur han opererar smidigt snyggt lite blödning mm
😇 D1
Gilla