
Lilltussen
Kvinna ·
01 sep, 2014
Återbesök kjell-ove Sällström
Hej. Jag ska snart till mitt 6 månaders återbesök hos han. Hur villig är han på att korrigera ? Berätta lite ni som gjort det hos han. :) Är grymt nervös för att han ska säga nej eller nånting . Och hur många månader tog de innan ni gjorde en till op?
Sortera efter

Zirconia
Kvinna ·
02 sep, 2014
Vad är det du inte är nöjd med i så fall? Gjorde du öppen eller stängd operation?
Man brukar säga att det måste gå ett år så näsans vävnader läkt ordentligt innan man ska göra en korrigering.
Gilla

Julia2
Kvinna ·
02 sep, 2014
Lilltussen skrev:
Hej. Jag ska snart till mitt 6 månaders återbesök hos han. Hur villig är han på att korrigera ? Berätta lite ni som gjort det hos han. :) Är grymt nervös för att han ska säga nej eller nånting . Och hur många månader tog de innan ni gjorde en till op?Hej! Jag ska på konsulation hos kjell-ove för näsoperation. Är du missnöjd med din näsoperation? Vad tkr du om han som läkare? blev de som du trodde?
Gilla

Lilltussen
Kvinna ·
02 sep, 2014
Hej. Nej jag är inte missnöjd . Utan jag ville ta in näsvingarna litegrann då jag har bred näsa. Men han sa att ist för å göra de så tar han bort brosk från näsvingarna istället . Så blir de mindre på det viset . Men jag tycker inte de blev tillräckligt att bara göra de . Jag har även fått en liten brosk knöl tror ja .. Så det vill jag åtgärda . Jag har olika profiler pga den .
Gilla