
bigb00bs
Kvinna ·
10 jul, 2015
Bästa klinikerna i Göteborg och Malmö?
BröstförstoringHej tjejer!
Jag ska göra min första bröstoperation innan årsskiftet och undersöker vilka kliniker som är bäst. Det spelar ingen roll var kliniken ligger för jag tycker att det är värt resväg för bästa resultat. Vill känna mig trygg, lugn och säker.
Jag vill självklart att det är en pålitlig kirurg + team samt att jag får lägga in vad som önskas. Jag vill ha anatomiska implantat, 550 cc.
Är även lite nervig inför narkos... Hur mår man när man vaknar? Jag har en fobi jag kämpar mot som heter emetofobi = fobi mot illamående.
F
Sortera efter
Shiva
Kvinna ·
10 jul, 2015
Citadellkliniken i Malmö har måna av mina vänner gjort sina bröst hos, både hos Peter Cosmo och Tuve Mårtensson och även Bellakliniken i Helsingborg Johan Nordqvist, har många av mina vänner gjort och varit fantastiskt nöjda även där. Jag själv valde Bellakliniken och har än så länge bara varit på konsultation men fick ett väldigt bra intryck och bemötande av Johan. Op blir i December.
Gilla
Balderina
Kvinna ·
10 jul, 2015
Jag kan lätt rekommendera Art Clinic och Per Windh i Gbg!! Han är grym på just anatomiska:) Jag är hur nöjd som helst med Per, resultatet samt bemötandet från kliniken!
Gilla
miqela
Kvinna ·
10 jul, 2015
Du kan få tablett mot illamående innan narkos, funkar kanon! Fråga om det, om inte kliniken erbjuder det (vilket de brukar göra)
Gilla